Вакансії

Ми шукаємо в нашу команду ініціативних та амбіційних людей, які прагнуть розвиватись та професійно вдосконалюватись.

В нашій мережі ви завжди будете мати перспективи для розвитку та кар’єрного зростання, отримаєте можливість заробляти відповідно до рівня вашої кваліфікації.

У нас відкритті наступні вакансії:

адміністратор кафе-бістро, шеф-кухар, кухар, помічник кухаря, офіціант, бармен-касир, помічник головного бухгалтера.

Якщо зараз ви не знайшли на сайті бажаної для себе вакансії, будь ласка, надішліть своє резюме нам на електронну скриньку – розглянемо його та зателефонуємо, або додамо його до нашого кадрового резерву.

frame-form

Не дарма його називають «перша гастрономічна зупинка Львова», адже знаходиться заклад всього в кількох метрах від головного залізничного вокзалу. Це місце ідеально підходить для тих, хто очікує потяг. Тут можна домовитись про бізнес-зустріч і посмакувати смачними стравами галицької та європейської кухні.

детальніше

Budzzini – це перший салат-бар у Львові, де ви власноруч можете скласти салат, який вам до душі. Розпочинаєте з трьох базових інгредієнтів, а далі вибираєте додаткові на власний смак а також натуральний соус. Всі улюблені інгредієнти представлені на лінії подачі.

детальніше

Gazda cafe – стильний та затишний цілодобовий заклад в центрі міста. Тут Ви можете скуштувати смачні бургери, піцу та справжнє крафтове пиво. Найфотогенічніші стіни та найпривітніший персонал з чудовим почуттям гумору вже чекають на Вас.

детальніше