• Первая астрономическая остановка Львова!

    Бистро «Львовский поезд» предлагает быстро и качественно поесть.
    Здесь поддерживают украинский продукт, всю еду готовят из натуральных качественных продуктов.

  • Budzzini - это первый салат-бар во Львове,
    где вы собственноручно можете составить салат, который вам по душе.

  • Gazda cafe – стильний та затишний цілодобовий заклад в центрі міста.

    Тут Ви можете скуштувати смачні бургери, піцу та справжнє крафтове пиво. Найфотогенічніші стіни та найпривітніший персонал з чудовим почуттям гумору вже чекають на Вас.

ГаздаГруп

Сьогодні Gazda Group – це мережа закладів харчування, яка розпочала свою діяльність із відкриття концептуальних проектів - салат-бар «Budzzini» та кафе-бістро «Львівський потяг».  Нашим новим закладом є  «Gazda cafe».

Салат-бар «Budzzini» та кафе-бістро «Львівський потяг» розташовані в 100 метрах від Головного залізничного вокзалу міста Львова. Ми відкрили їх, щоб зламати стереотип про те що біля вокзалу не може бути стильного, концептуального кафе із достойним рівнем сервісу.

«Gazda cafe» - це стильний заклад в самому серці міста. Ми поєднали тут сучасну кухню,  цікавий інтер’єр та найкращі традиції минулого. Кожен зможе знайти щось для себе. Адже дизайн закладу надихає фотографувати, творити та мріяти, а чудові страви та ароматна кава заряджають енергією. Соковиті бургери, справжня піца та європейські страви тут готують з українською душею та любов’ю до гостей. Ви можете тут працювати, релаксувати та зустрічатись з друзями будь-коли, адже ми працюємо цілодобово.

Кожен з наших закладів має свій бренд та неповторне обличчя, всі вони створенні з метою якнайкращого представлення як гастрономічної так і культурної історії міста, нашої країни.  Кафе-бістро «Львівський потяг» - це традиційна українська кухня з галицькими родзинками у поєднанні із розповідями про славетні часи львівської залізниці – однієї з перших залізниць у Європі. Салат-бар «Budzzini» - це переплетення неповторних смаків закарпатських сирів із традиціями та ароматами італійської кухні. Саме цих концепцій закладів ми суворо прагнемо дотримуватися  у всьому - від створення інтер’єрів кафе до наповнення фірмового меню відповідними стравами. А «Gazda cafe» - це неповторний стиль та круті страви, а також атмосфера позитиву та креативу. Наші офіціанти завжди чекають на Вас та дарують щирі посмішки.

Багато уваги ми приділяємо питанням сервісу, якісному та швидкому обслуговуванню, бездоганному знанню нашим персоналом асортименту та меню,  якісному забезпеченню продуктами наших закладів. Ми працюємо лише з найкращими  та перевіреними українськими постачальниками та фермерами.

Ми кожного дня прагнемо вдосконалюватися аби вам було в нас комфортно, затишно та смачно!

Почніть свою подорож з Львівського потягу – першої гастрономічної зупинки Львова!


Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup

Недаром его называют «первая гастрономическая остановка Львова», ведь находится заведение в нескольких метрах от главного железнодорожного вокзала. Это место идеально подходит для тех, кто ожидает поезд. Здесь можно договориться о бизнес-встреча и насладиться вкусными блюдами галицкой и европейской кухни.

подробнее

Budzzini - это первый салат-бар во Львове, где вы собственноручно можете составить салат, который вам по душе. Начинаете с трех базовых ингредиентов, а дальше выбираете дополнительные по своему вкусу а также натуральный соус. Все любимые ингредиенты представлены на линии.

подробнее

Gazda cafe – стильний та затишний цілодобовий заклад в центрі міста. Тут Ви можете скуштувати смачні бургери, піцу та справжнє крафтове пиво. Найфотогенічніші стіни та найпривітніший персонал з чудовим почуттям гумору вже чекають на Вас.

подробнее