​Перша гастрономічна зупинка Львова!

Pizza & Pasta

Міксуй по-своєму!

Pizza & Pasta – це перший салат-бар у Львові, де ви на власний вибір можете скласти салат, який вам до душі. Розпочинаєте з трьох базових інгредієнтів – листки салату Айсберг, рукола, помідори. А далі вибираєте додаткові інгредієнти з понад 30 різних на власний смак, додаєте соус на вибір  - і міксуєте в своє задоволення.  Всі інгредієнти до салатів, піц та круасанів представлені на лінії подачі – є багато різних м’ясних делікатесів, риба, овочі, сири, зелень та, навіть, горіхи. Якщо ж ви вагаєтесь, який салат хочете спробувати, наші офіціанти запропонують вам фірмові мікси, який приготують одразу перед вами. В нашому салат-барі ви повністю контролюєте процес приготування вашого салату.

Крафтові сири з Полонини

Ще однією родзинкою закладу є можливість спробувати крафтові, тобто натуральні оригінальні фермерські сири Карпат – такі як будз та вурда. Напевно, мало хто знає, що будз - це молодий овечий сир родом із Гуцульщини. Традиційно його вудили на полонині, надаючи форму кулі, інколи готували також із коров'ячого молока. Будз має легкий солодкуватий смак, ідеально пасує до салатів зі свіжих овочів та зелені.  Він входить до багатьох страв нашого закладу. В нас ви зможете не тільки скуштувати такий сир у різноманітних салатах, піцах чи, навіть, пастах, алей і купити для себе чи в подарунок, повертаючись зі Львова. До речі, привозимо ми цей сир з села Косово, що в Івано-Франківській області.

Смачні сувеніри зі Львова

В асортименті салат-бару Pizza & Pasta – будзи з травами, приправами та іншими смачними додатками. Можна тут також придбати смачні домашні наливки та натуральні карпатські чаї. Якщо колись зі Львова привозили тільки каву та шоколад, то тепер «репертуар» смачних сувенірів значно збільшився – додались оригінальні домашні сири, наливки та чаї, які ви можете придбати в нашому салат-барі Budzzini.

Не тільки салат, але повноцінна європейська-італійська кухня

В нашому салат-барі оригінальним чином поєдналися італійська та карпатський смак. В нас виможе замовити не лише салат, а великі оригінальні піци, скоштувати різні пасти, спробувати сокові стейки. Є в нас і великі круасани з м’ясом чи з рибою, вегетаріанські та солодкі. Пропонуємо також домашні морси та лимонади, печемо власні торти та приготуємо для вас десерти. Все це ви можете спробувати у великому затишному залі з чудовим яскравим інтер'єром або взяти з собою в дорогу - ми вам все гарно запакуємо.