Співпраця

«Gazda Group» запрошує до співпраці туристичні компанії та гідів!

В закладах мережі «Gazda Group» ми пропонуємо швидке та якісне харчування для туристичних груп. Спеціально для подорожуючих розроблено декілька варіантів комплексних сніданків та обідів. До складу яких входять смачні та ситні перші і другі страви, напої та випічка, за бажанням ми можемо додати десерти власного приготування. Гості нашого міста зможуть оцінити смак став галицької  та італійської кухні у затишних залах наших закладів, відчути справжню українську гостинність та по-європейськи високий рівень сервісу.

Ми розташовані на відстані 100  метрів від Головного залізного вокзалу м. Львова та працюємо цілодобово, поряд із закладами є зручна парковка.

Сьогодні наше кафе-бістро «Львівський потяг» може прийняти до 100  гостей та салат-бар «Budzinni» - до 50 чоловік. У літню пору 30 наших гостей також можуть комфортно розміститися на літніх майданчиках закладів.

В меню наших закладів завжди є смачні сезонні страви та фрукти, а також ми готові запропонувати туристичним групам їжу з собою або розробити спеціальне меню, на приклад, для дитячих груп тощо.

Звертайтеся, наша співпраця буде взаємовигідною!

Не дарма його називають «перша гастрономічна зупинка Львова», адже знаходиться заклад всього в кількох метрах від головного залізничного вокзалу. Це місце ідеально підходить для тих, хто очікує потяг. Тут можна домовитись про бізнес-зустріч і посмакувати смачними стравами галицької та європейської кухні.

детальніше

Budzzini – це перший салат-бар у Львові, де ви власноруч можете скласти салат, який вам до душі. Розпочинаєте з трьох базових інгредієнтів, а далі вибираєте додаткові на власний смак а також натуральний соус. Всі улюблені інгредієнти представлені на лінії подачі.

детальніше

Gazda cafe – стильний та затишний цілодобовий заклад в центрі міста. Тут Ви можете скуштувати смачні бургери, піцу та справжнє крафтове пиво. Найфотогенічніші стіни та найпривітніший персонал з чудовим почуттям гумору вже чекають на Вас.

детальніше