​Перша гастрономічна зупинка Львова!

Львівський потяг

Кафе-бістро «Львівський потяг» - Перша гастрономічна зупинка Львова 

Атмосфера бістро нагадує затишний вагон у поїзді, столи виготовлені з натурального дерева, є зручні диванчики. Ми навіть піцу тут подаємо на спеціально виготовлених дошках у вигляді вагону.

Наше кафе-бістро не дарма називають «перша гастрономічна зупинка Львова», адже знаходиться заклад всього в кількох метрах від Головного залізничного вокзалу і пропонує він своїм гостям познайомитися із смачною та справжньою галицькою кухнею, скоштувати такі автентичні страви як банош та куліш.  Одним словом, вже за кілька метрів від вокзалу ви зможете розпочати гастрономічну подорож Західною Україною.

 

Комфортно всім

 

Цікавим  буде нашим гостям і інтер’єр закладу, він багато чого розкаже про історію Львівської залізниці та її славетні часи. Затишні диванчики, потужні кондиціонери, привітний персонал, безкоштовний wifi  та можливість підзарядити мобільні гаджети, створюють додатковий комфорт на європейському рівні.

Це місце ідеально підходить для тих, хто тільки приїхав до міста і хоче перепочити після довгої дороги і спланувати далі свій маршрут. В нас ви зможете взяти собі різні туристичні карти чи порадитись з персоналом, що відвідати в місті першу чергу.

Це гарне місце і для тих, хто очікує потяг. Тут можна домовитись про бізнес-зустріч і переговорити з партнерами, взяти їжу з собою чи просто перепочити перед дорогою у затишку далі від гаму вокзалу та його метушні.

 

Швидко та оригінально

 

Для тих, хто поспішає у кафе-бістро «Львівський потяг» працює лінія роздачі, де клієнти зможуть оглянути та обрати собі до вподоби вже готові страви пропонує. Ми  підтримуємо українських виробників та фермерів, всю їжу готуємо з натуральних якісних продуктів. Особливість кафе-бістро та наша основна мета  – знайомити туристів із справжньою галицькою кухнею. Тут можна замовити куліш, печеню, декілька різних видів дерунів, спробувати сирник чи вафлі «андрути» і ще багато інших смачних страв. Окрім страв на лінії роздачі є певне фірмове меню з широким вибором страв на замовлення, які приготують для вас на протязі 15-ти хвилин. Подача в нас теж стилізована та особлива. Якщо банош  чи куліш – то в горщиках з печі, печеня чи галицькі страви з м’яса – то на пательні. Піцу ми подаємо вам  на оригінальній дерев’яній підставці у формі вагону потяга.

Працюємо ми цілодобово, є доставка їжі в будь-який куточок міста, страви також можна взяти з собою, до прикладу, в потяг. А хоче просто зайдіть до нас на смачне пиво чи домашні наливки та подивіться футбол на великих екранах.