• ​Перша гастрономічна зупинка Львова!

    Бістро «Львівський потяг» пропонує швидко та  якісно поїсти.
    Тут підтримують український продукт, всю їжу готують з натуральних якісних продуктів.

  • Budzzini – це перший салат-бар у Львові, 
    де Ви власноруч можете скласти салат, який вам до душі.

  • Gazda cafe – стильний та затишний цілодобовий заклад в центрі міста.

    Тут Ви можете скуштувати смачні бургери, піцу та справжнє крафтове пиво. Найфотогенічніші стіни та найпривітніший персонал з чудовим почуттям гумору вже чекають на Вас

ПРО НАС

Сьогодні Gazda Group – це мережа закладів харчування, яка розпочала свою діяльність із відкриття концептуальних проектів - салат-бар «Budzzini» та кафе-бістро «Львівський потяг».  Нашим новим закладом є  «Gazda cafe».

Салат-бар «Budzzini» та кафе-бістро «Львівський потяг» розташовані в 100 метрах від Головного залізничного вокзалу міста Львова. Ми відкрили їх, щоб зламати стереотип про те що біля вокзалу не може бути стильного, концептуального кафе із достойним рівнем сервісу.

«Gazda cafe» - це стильний заклад в самому серці міста. Ми поєднали тут сучасну кухню,  цікавий інтер’єр та найкращі традиції минулого. Кожен зможе знайти щось для себе. Адже дизайн закладу надихає фотографувати, творити та мріяти, а чудові страви та ароматна кава заряджають енергією. Соковиті бургери, справжня піца та європейські страви тут готують з українською душею та любов’ю до гостей. Ви можете тут працювати, релаксувати та зустрічатись з друзями будь-коли, адже ми працюємо цілодобово.

Кожен з наших закладів має свій бренд та неповторне обличчя, всі вони створенні з метою якнайкращого представлення як гастрономічної так і культурної історії міста, нашої країни.  Кафе-бістро «Львівський потяг» - це традиційна українська кухня з галицькими родзинками у поєднанні із розповідями про славетні часи львівської залізниці – однієї з перших залізниць у Європі. Салат-бар «Budzzini» - це переплетення неповторних смаків закарпатських сирів із традиціями та ароматами італійської кухні. Саме цих концепцій закладів ми суворо прагнемо дотримуватися  у всьому - від створення інтер’єрів кафе до наповнення фірмового меню відповідними стравами. А «Gazda cafe» - це неповторний стиль та круті страви, а також атмосфера позитиву та креативу. Наші офіціанти завжди чекають на Вас та дарують щирі посмішки.

Багато уваги ми приділяємо питанням сервісу, якісному та швидкому обслуговуванню, бездоганному знанню нашим персоналом асортименту та меню,  якісному забезпеченню продуктами наших закладів. Ми працюємо лише з найкращими  та перевіреними українськими постачальниками та фермерами.

Ми кожного дня прагнемо вдосконалюватися аби вам було в нас комфортно, затишно та смачно!

Почніть свою подорож з Львівського потягу – першої гастрономічної зупинки Львова!

Місія

Цілодобово дарувати львів‘янам та гостям міста позитивні емоції від комфортного відпочинку та смачної їжі приготованої з любов‘ю.

Цінності GAZDA:

Гостинність - СМАК та СЕРВІС.  Основна цінність, яку ми даруємо своїм гостям. Вона закладена в генетичному коді нашої компанії.

Амбіційність - наша молода команда прагне рости і розвиватися. Ми створюємо умови для реалізації талантів та здібностей своїх працівників, охоче підтримуємо їх раціоналізаторські пропозиції щодо покращення управлінських, операційних процесів та втілення бізнес-ідей.

Згуртованість - ми дружня команда, яка працює опираючись на доброзичливість, взаємну допомогу, повагу та підтримку.

Довіра -   ми відкрито інформуємо наших гостей, працівників і партнерів про принципи нашої діяльнсті та новини розвитку, створюючи основу для співпраці, що базується на довірі.

Азарт - ми з пристрастю, завзяттям  та ентузіазмом віддаємось улюбленій справі та працюємо в очікуванні досягнення високих цілей.


Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup
Про GazdaGroup

Не дарма його називають «перша гастрономічна зупинка Львова», адже знаходиться заклад всього в кількох метрах від головного залізничного вокзалу. Це місце ідеально підходить для тих, хто очікує потяг. Тут можна домовитись про бізнес-зустріч і посмакувати смачними стравами галицької та європейської кухні.

детальніше

Budzzini – це перший салат-бар у Львові, де ви власноруч можете скласти салат, який вам до душі. Розпочинаєте з трьох базових інгредієнтів, а далі вибираєте додаткові на власний смак а також натуральний соус. Всі улюблені інгредієнти представлені на лінії подачі.

детальніше

Gazda cafe – стильний та затишний цілодобовий заклад в центрі міста. Тут Ви можете скуштувати смачні бургери, піцу та справжнє крафтове пиво. Найфотогенічніші стіни та найпривітніший персонал з чудовим почуттям гумору вже чекають на Вас.

детальніше